У Деснянському районі впроваджується новий соціальний проект

28 Січня 2014 15:27
p-p.com.ua

p-p.com.ua

Багаточисельні звернення підприємців Деснянського району до Деснянської райдержадміністрації з бажанням долучитися до надання соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам призвели до ідеї створення соціального проекту на підтримку соціально незахищених мешканців Деснянського району. Ця ідея також була підтримана президією Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.

За ініціативи голови Деснянської райдержадміністрації Станіслава Прокопенка у

Деснянському районі розпочато впровадження соціального проекту “Турбота. Повага. Підтримка”.

Проект створено з метою поліпшення організаційно-правового забезпечення надання допомоги та підтримки соціально незахищених громадян-мешканців Деснянського району, а також проведення заходів щодо поліпшення обслуговування громадян, які потребують соціальної допомоги і підтримки.

– У центрі уваги нашого соціального проекту перебувають ветерани, діти та сім’ї, люди з особливими потребами та особи похилого віку. Як показує практика, ці групи охоплюють переважну більшість людей, яким найчастіше доводиться звертатися за соціальними послугами. Однією з головних цілей цього проекту є індивідуальний підхід до надання соціальних послуг, – зазначив голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Долучитися до соціального проекту Деснянського району “Турбота. Повага. Підтримка” вже виявили бажання мережа хімчисток “Сіндерелла”, кафе “Глорія”, ресторан “Дніпровський”, ФОП “Прохоров” та більшість перукарень району.

Отримати більш детальну інформацію щодо участі у проекті можна в управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської райдержадміністрації за тел. 530-16-16.

Джерело: eveningkiev.com