У Києві оголосили конкурс для молодят, які познайомилися в метро

17 Січня 2014 17:38
vkurse.ua

vkurse.ua

У Київському метропорлітені оголосили конкурс “Метро єднає серця”. Усім парам, які зустріли своє половинку в метро, пропонують надіслати свою лав-сторі. Переможцям влаштують фотосесію та нічну екскурсію на платформу станції, де вони познайомилися, пише  “Gazeta”.

Першими взяти участь у конкурсі зголосилися Василь та Людмила Лісові. За рік після знайомства вони одружилися.
“Того вечора їхав на станцію метро Харківська. Спочатку у вагоні стояв. А на Позняках, коли звільнилося місце, підсів до дівчини, яка дрімала у навушниках. Поїзд зупинився на кінцевій, але дівчина продовжувала спати і виходити не збиралася. Я підійшов до неї, легенько торкнув за лікоть і сказав: “Дівчино, не проспіть свою зупинку”. З метро ми вийшли разом. Людмила розказала, що повертається з футбольного матчу “Металіст-Динамо”. Перед тим, як їхати на роботу, вдома я теж його дивився. Провів її додому і взяв номер телефону”, – розповів Василь Лісовий.

“Зателефонував через 6 днів. Запросив у бар, де мали транслювати матч за участю збірної України. Вона погодилася, бо страшенно любить футбол. Вже після першого побачення я по-справжньому у неї закохався. А я Людмилі не подобався. Вона сказала, що не любить хлопців із довгим волоссям і які палять. Я мав обидва недоліки. Щоб завоювати її прихильність, постригся і розпрощався із шкідливим звичками. Постійно писав їй СМС, дарував квіти і цукерки”, – додав він.
За три місяці Василь та Людмила почали жити разом. За півроку вирішили одружитися.

“Пропозицію зробив на кухні. По телевізору йшов серіал “Інтерни”. Якраз показували сцену, як головний герой робить пропозицію своїй подрузі. Я витягнув коробочку з обручкою і простягнув її Людмилі. Вона погодилася одразу. Весілля було скромним. На розпис запросили найближчих родичів і друзів. Випили шампанського і поїхали в бар, в якому відбулося наше перше побачення”, – поділився Василь.