У столиці продовжать лагодити ліфти і дахи

28 Січня 2014 13:41
vidido.ua

vidido.ua

Київські чиновники після прийняття головного міського кошторису продовжать розвивати житлово-комунальну інфраструктуру, і пріоритетом у поточному році стануть ліфти, дахи і утеплення фасадів. Про це повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Володимир Баженов у програмі “Столиця” на ТРК «Київ».

«Дахи, ліфти і утеплення фасадів – ось ті пріоритетні напрямки, з якими ми будемо звертатися до наших фінансистів, а ті будуть виходити на депутатів. Саме у такому порядку ми збираємося освоювати кошти. Адже, якщо протікає дах або не працює ліфт, всі інші роботи, наприклад, асфальтування прибудинкових територій, втрачають будь-який сенс», – сказав він.

Чиновник також звернув увагу на проблему з вертикальними підйомниками (ліфтами), яких сьогодні у Києві 21 тисяча.

«На сьогодні – 9 тисяч підйомників вже відслужили свій 25-річний термін. Але за цим, вже з цього числа – 3000 ліфтів, які функціонують 35 років», – сказав Баженов.

Він зазначив, що на сьогоднішній день в київських будівлях є 157 ліфтів, які взагалі не повинні експлуатуватися.

«Переживати не потрібно, в цих ліфтах нічого не впаде і не відірветься. Просто вони (підйомники) будуть зупинятися і застрявати», – підкреслив він.

Разом з тим, заступник директора Департаменту не зміг назвати хоча б орієнтовний розмір асигнувань, необхідних на розвиток вищеназваних пріоритетних напрямків на 2014 рік.

Джерело: eveningkiev.com