“Всі 12 тисяч кіосків у Києві стоять незаконно” – КП “Київблагоустрій”

14 Січня 2014 14:17
ukranews.com

ukranews.com

Термін дії дозвільної документації для малих архітектурних форм у Києві закінчився 31 грудня минулого року, тому на сьогодні всі 12 тисяч столичних кіосків стоять незаконно.

Про це сьогодні під час демонтажу незаконних МАФів на проспекті Академіка Глушкова, 16 розповів директор КП “Київблагоустрій” В’ячеслав Солошенко, повідомляють УНН.

“На сьогодні вся дозвільна документація, що була на пайову участь, закінчилася. З 1 січня 2014 року фактично всі кіоски стоять без дозвільної документації”, – пояснив В.Солошенко. 30 грудня була створена комісія, що буде розглядати заяви на отримання дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд в Києві.

Цю інформацію підтвердив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой: “Дозвільна документація закінчилася до нового року. Але ми на сьогодні не підходимо до кіосків, що мали дозвіл на пайову участь. Вони в схемі, схема відпрацьована, і вже в процесі роботи комісії ми будемо розглядати кожне питання. Але пріоритет будемо надавати тим підприємцям, які брали дозвіл на пайову участь”.