715 працівників «Київавтодору» долучаться до загальноміської толоки

28 Лютого 2014 21:45
newsradio.com.ua

newsradio.com.ua

До загальноміської толоки в столиці долучаться 715 працівників КК «Київавтодор». Також буде задіяно 185 одиниць техніки. Про це повідомили в комунальній корпорації. Так, у рамках загальноміського суботника з прибирання Києва, автодорівці проводитимуть регламентні роботи з приведення балансової вулично-шляхової мережі міста до належного санітарно-технічного стану.

Зокрема, буде здійснено механізоване прибирання близько 160 км вулично-шляхової мережі міста від піску та сміття. Також автодорівці прибиратимуть підземні пішохідні переходи та зупинки громадського транспорту, які закріплені за підприємствами корпорації, очищатимуть опори освітлення від оголошень. Крім того, комунальники очищатимуть та ремонтуватимуть зливоприймачі та оглядові колодязі. До належного санітарно-технічного стану приводитимуть і території виробничих баз комунальних підприємств корпорації та прилеглих до них зон тощо.

Крім того, у Печерському та Шевченківському районах міста до заходів планують залучити 510 волонтерів. Для прибирання вулиць КП ШЕУ зазначених районів виділятимуть відповідний інвентар (лопати, мітли та мішки для сміття).

Джерело: eveningkiev.com