Епідемія грипу Києву поки що не загрожує – КМДА

6 Лютого 2014 16:04
lichnorastu.ru

lichnorastu.ru

У Києві поки що немає загрози епідемії грипу і ГРВІ. Про це сказав директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Віталій Мохорєв, передає «Місто Київ».

«Станом на сьогоднішній день ми знаходимося десь в 40% від епідемічного порогу. Але разом з тим, за останній тиждень кількість хворих на грип і ГРВІ збільшилася на 14%», – сказав він.

Чиновник також зазначив, що сьогодні в Києві створено всі необхідні умови для проведення щеплень проти грипу.

«В кожному районі Києва працюють прищепні кабінети, в яких за державними розцінками можна пройти вакцинацію», – додав він.

Зробити щеплення проти грипу можна в кожному районі Києва: – у Голосіївському – вул. Маршала Якубовського, 6 – Поліклініка № 2; – у Дарницькому – на вул. Вербицького, 5 – Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2; – у Деснянському – вул. Закревського, 81/1 – Центральна районна поліклініка; – у Дніпровському – вул. Луначарського, 5 – Консультативно діагностичний центр; – в Оболонському – вул. Маршала Тимошенка, 14 – Центральна районна поліклініка; Дитяча поліклініка № 2 Оболонського району.

– у Подільському – проспект Свободи, 22 – Поліклініка № 2; – у Святошинському – вулиці. Булаховського, 26 – Поліклініка № 4; вул. Уборевича – Дитяча поліклініка № 1; – у Солом’янському – просп. Червонозоряний, 2 – Поліклініка № 2; – у Шевченківському – на вул. Пимоненка, 10 – Поліклініка № 2; вул. Політехнічна, 25/29 – Київська міська студентська поліклініка.

Джерело: eveningkiev.com