«Київавтодор» продовжує ліквідувати ямковість на автошляхах столиці

12 Лютого 2014 12:12
capital.jkg-portal.com.ua

capital.jkg-portal.com.ua

Завдяки сприятливим погодним умовам, працівники КП ШЕУ районів продовжують виконувати роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-шляховій мережі Києва. Для цього вони використовують литий асфальтобетон. Так, учора, 11 лютого, обсяги виконаних робіт склали більше 500 кв. м.

Зокрема, у Голосіївському районі шляховики працювали на таких вулицях: Заболотного, Глушкова, Вільямса, Амурській, Жуковського, Потєхіна, а також на проспектах 40-річчя Жовтня та Науки.

У Дарницькому районі роботи проводились на вулицях Драгоманова, Вербицького, Декабристів та Руденка. У Деснянському районі – на вулицях Лисківській, Милославській, Градинській, Радунській та Будищанській.

В Оболонському районі ямковість ліквідували за адресами: вулиця Лугова, Вишгородська, Маршала Тимошенка, Садова та проспект Московський.

У Печерському районі шляховики працювали на вулицях Лаврській, Цитадельній, Старонаводницькій та Набережному шосе, а у Подільському районі – на проспекті Свободи.

У Святошинському районі такі роботи виконали на вулицях Жмеринській та Міській, а у Солом’янському ямковість ліквідували на вулицях Локомотивній, Народного Ополчення та проспекті Червонозоряному.

У Шевченківському районі шляховики працювали за адресами: вулиця Овруцька, Мельникова, Зоологічна, Герцена, Дегтярівська та Подільський узвіз.

Крім того, працівники підприємства «Київавтошляхміст» виконали роботи з ліквідації ямковості на низці шляхопроводів та мостів столиці. Зокрема, бригади працювали на шляхопроводах розташованих в районі Великої кільцевої дороги, біля ст. «Новобіличі» та біля ст. метро «Нивки». Ямковість ліквідували також на естакаді біля ст. метро «Шулявска», Московському мості, Південному мостовому переході, правобережній естакаді з боку моста Патона тощо.

Джерело: eveningkiev.com