У навчальних закладах пройде літературно-музичний тиждень «Шевченківські дні»

12 Лютого 2014 16:20
vk.com

vk.com

В Голосіївському районі столиці тривають заходи з нагоди ювілею великого Кобзаря. Так, 12 лютого 2014 року в Будинку культури «Конча-Заспа» відбудеться літературно-пісенний вечір аматорських творчих колективів та молодих поетів «Магія українського поетичного слова та української пісні». З 24 лютого по 01 березня 2014 в загальноосвітніх навчальних закладах району триватиме літературно-музичний тиждень «Шевченківські дні», повідомляє прес-служба Шевченківського району.

26 лютого 2014 в Будинку дитячої та юнацької творчості району відбудеться районний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине».

Також у лютому 2014 року в районних закладах культури та освіти пройдуть музично-поетичний вечір «Щоб між нами не згасало проміння величне, ти поставив на сторожі слово своє вічне», літературно-мистецьке свято «А все таки її люблю – мою Україну широку!», поетична вистава-містерія за творами за творами Т.Г.Шевченка «У всякого своя доля і свій шлях…».

В березні 2014 року в Голосіївському районі відбудуться велика концертно-мистецька програма «У сяйві Тарасового слова» за участю творчих колективів та викладачів Національного університету біоресурсів та природокористування України, мистецький вернісаж «Живи в піснях, живи у «Заповіті», і в слові праведнім, і славі віковій!», районний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», цикл культурно-просвітницьких заходів «Шевченко – голос душі українського народу»: книжково-ілюстративні виставки, поетичні та літературно-музичні години, літературні ранки, художньо-літературні конкурси тощо.

Джерело: eveningkiev.com