У Шевченківському районі приділяють значну увагу профілактиці онкозахворювань

4 Лютого 2014 16:49
www.varianty.net

www.varianty.net

04 лютого 2014 року відбулася робоча поїздка голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Зіміна Сергія в Філію № 2 КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району міста Києва.Windows 7 Home Premium SP1 Key

За статистикою, провідними в структурі онкологічної захворюваності залишаються рак шкіри та молочної залози. Самим надійним заходом профілактики раку молочної залози є регулярне обстеження жінок лікарем-мамологом та щомісячне самообстеження.

Шевченківський район більше року тому отримав нове обладнання – рентгенівський комплекс – мамографічний цифровий апарат для обстеження жінок на предмет виявлення таких хвороб як: мастопатія, рак молочної залози тощо.

Зустріч директорів первинно-медикосанітарних центрів з Сергієм Зіміним відбулася біля входу до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», що знаходиться по вул. Пимоненка, 10. Далі гості оглянули приміщення рентгенологічного відділення філії № 2 КНП «Консультативно – діагностичний центр» та ознайомилися з роботою мамографічного кабінету.

Наталія Берікашвілі – директор КНП «Консультативно – діагностичного центру» розповіла, що рентгенівський комплекс – мамографічний цифровий «МАДіС» (дата випуску – 20.12.2012) було закуплено за кошти державного бюджету та встановлено в рентгенодіагностичному відділенні ще на той час – поліклініки № 2 Шевченківського району 25 грудня 2012року. За словами начальника управління охорони здоров’я Валентини Рейф приміщення, в якому встановлено апарат, було попередньо відремонтовано, зараз воно та відповідає вимогам стандартів санітарно-екологічної служби.

За словами лікаря, яка є відповідальною за роботу маммографа, за час роботи мамографічної установки було прийнято 530 жінок-мешканок Шевченківського району. У 300 з них виявлено наступні хвороби: 300 мастопатій, 35 доброякісних новоутворень. 5 жінок – з підозрою на злоякісні новоутворення, і після додаткових обстежень було підтверджено 3 випадки злоякісних новоутворень. Прийом пацієнтів проводиться за талонами, які отримують всі філії консультативно-діагностичних центрів. Апарат працює в одну зміну. Навантаження – 5-6 пацієнтів у зміну.

Одним з найважливіших методів раннього виявлення раку молочних залоз є регулярне та ретельне самообстеження жінок, систематичні профілактичні огляди, інформаційна та просвітницька робота серед жіночого населення.Windows 7 Ultimate Key

Джерело: eveningkiev.com