У столичних музеях відбудеться виставковий проект «Від Подолу до Золотих воріт»

26 Лютого 2014 20:00
litakcent.com

litakcent.com

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка з 27 лютого до 28 березня у столичних музеях триватиме виставковий проект «Від Подолу до Золотих воріт».

Проект складатиметься з мистецьких творів, присвячених великому Кобзареві. Поряд з роботами видатних митців будуть представлені кращі роботи студентів Київської дитячої Академії мистецтв.

Низка мистецьких заходів відбуватимуться на трьох виставкових майданчиках.

Музей гетьманства запрошує на виставку екслібрисів художника Бориса Романова, з 27 лютого до 14 березня. Відкриття 27 лютого о 16:00 за адресою: вул. Спаська, 16-Б.

У Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе з 1 до 16 березня відбудеться виставка живопису, графіки та скульптури українських митців Кавалерідзе І., Сліпченко М., Козловського К., Роздобудько Я., Бородая О. та інших. Відкриття відбудеться 1 березня о 14:30 за адресою: Андріївський узвіз, 21.

З 4 до 28 березня у Музеї історії міста Києва відбудеться виставка художніх творів таких митців, як Гурін В., Франчук В., Сова С., Гук А. та інших. Відкриття відбудеться 4 березня о 17:00 за адресою: вул. Б. Хмельницького,7.

Організаторами виставкового проекту «Від Подолу до Золотих воріт» виступив Музей-майстерні І. П. Кавалерідзе спільно з Музеєм гетьманства та Музеєм історії міста Києва.

Джерело: eveningkiev.com