Укрзалізниця тимчасово припинила продаж квитків у західному напрямку

20 Лютого 2014 14:13
56

podrobnosti.ua

Продаж квитків на поїзди, що курсують із Києва у західному напрямку, тимчасово припинений. Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами. Про це УНН повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

20 лютого тимчасово припинений продаж квитків на поїзди, що курсують із Києва у західному напрямку, тимчасово припинений. Це пов’язано із проведенням відновлювальних колійних робіт на перегонах Малин-Пенізевичі (дільниці Тетерів – Коростень) та Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) Південно-Західної залізниці.

Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами: через ст. Козятин та Шепетівка. Запізнення поїздів на прибуття до Києва становить від 3 годин і більше.

У ситуації, що склалася у випадку відмови пасажира від поїздки, повернення квитків буде здійснюватися у повному обсязі.

Наразі працівниками залізниці проводяться відновлювальні роботи на перегонах: підсипають колії щебенем, збільшують плече баластної призми та укріплюють відкоси земляного полотна за допомогою колійної техніки, на місці просідання колії проводяться роботи з виправки та підбивання колії.

Отримати додаткову інформацію щодо курсування поїздів пасажири можуть за телефоном довідкової служби: (044) 503-70-05.

Джерело: unn.com.ua