За минулу добу з вулиць Києва вивезли 1840 тонн снігу

5 Лютого 2014 12:38
www.ukrinform.ua

www.ukrinform.ua

За минулу добу на спеціально відведені майданчики з районів столиці вивезли 1840 тонни снігу, а з початку зимового періоду кількість вивезеного снігу склала більше 34 тисяч тонн. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

Зокрема, цієї ночі сніг вивозили з вулиць Мельникова, Теодора Драйзера, Межигірської, Повітрофлотського проспекту, Наддніпрянського шосе та інших. Техніка також працювала на правобережних під’їздах до мосту Метро, Харківського шляхопроводу (через залізничні колії на Харківському шосе), шляхопроводу транспортної розв’язки на перетині проспекту Ватутіна з вулицею О. Бальзака (з боку Троєщини).

Крім того, шляховики продовжили розчищати від снігу зливоприймальні решітки й колодязі в занижених місцях, повторно обробляли реагентами обледенілі покриття проїжджих частин на окремих ділянках та виконували ряд інших регламентних робіт.

Наразі у всіх районах міста завершені роботи з розчищення від снігу підходів до балансових підземних і надземних пішохідних переходів, сходових маршів на них.

Усього протягом минулої доби для обробки вулично-шляхової мережі дорожники використали більше 46,8 тонн солі й 121 тонну піщано-соляної суміші. У першу зміну на автошляхи вийшли 237 одиниць техніки, призначеної для зимового утримання вулиць, та близько 233 одиниць техніки працювало в другу зміну. На дорогах столиці трудилися 548 робітників підприємств корпорації.

Джерело: eveningkiev.com