“Джаз Коктебель” переїжджає до Києва

25 Березня 2014 20:27
inukr.net

inukr.net

Популярний фестиваль джазових виконавців “Джаз Коктебель”, який проходив у Коктебелі ось вже 10 років, змінює локацію.

Про це повідомляє портал kafanews.com.

“Тепер ми переїжджаємо в Київ, але місце ще шукаємо. Дати проведення поки ті ж – з 12 по 15 вересня, абонемент коштує 500 гривень. Але, на жаль, неповторну кримську атмосферу оксамитового сезону туди не перенесеш. До речі, фестиваль, який спочатку був задуманий як соціальний проект, щоб залучити інвесторів і гостей в Коктебель, непогано годував місто”, – повідомили організатори.

Як пояснили організатори, в Криму вони не залишаються з двох причин: курортний сезон зірвано, а значить, гостей не буде, і незрозуміло, як український фест проводити на території, де де-факто буде влада Росії.

У той же час фестиваль клубної та електронної музики в селі Поповка під Євпаторією “КаZантип” відбудеться, як і заплановано, з 31 липня по 14 серпня.

Ще один рок-фестиваль “Соседний мир” (паралельно форум письменників та виставки художників) переноситься з Судака в Росію.

“Зараз підбирається місце біля річки, програма фестивалю повністю переглядається, а дата проведення – 16-18 серпня”, – сказали організатори.

Джерело: eveningkiev.com