Kiev Fashion Days стартували на “Олімпійському”

28 березня 2014 21:03
mbkievfashiondays.com

mbkievfashiondays.com

З 28 по 30 березня 2014 року на головній спортивній арені країни – НСК “Олімпійський” – за підтримки Державного концерну «Спортивні арени України» відбудеться ексклюзивна подія в українському світі моди Kiev Fashion Days, на якому будуть представлені колекції дизайнерів, яких визнав увесь світ – від Нью-Йорка до Москви, від Лондона до Шанхаю, від Мілана до Алмати, від Парижа до Кувейту.

Проект Kiev Fashion Days відкритий для всіх бажаючих зробити своє заяву на підтримку майбутнього fashion-індустрії України. Подія збере модних експертів світової величини, пресу та fashion-інсайдерів.

Протягом трьох днів свої осінньо-зимові колекції представлять найкращі українські дизайнери – гордість нашої країни. Завдяки платформам для молодих дизайнерів Fashion Scout Kiev і LEVEL’S Київ стане столицею моди всієї східної Європи, прийнявши у себе дизайнерів з країн СНД.

У сезоні F/W 14-15 тиждень моди Kiev Fashion Days пройде без участі автомобільного бренду Mercedes-Benz, який тимчасово припинив PR і маркетингові активності, а також соціальні ініціативи. У жовтні 2014 тиждень моди знову відбудеться у партнерстві з Mercedes-Benz.

Джерело: eveningkiev.com