Кононова здобула для України “срібло” в біатлонній спринтерській гонці на Паралімпіаді в Сочі

11 Березня 2014 17:48
113

sochi2013.com

Сьогодні Україна здобула ще одну нагороду на Паралімпіаді в Сочі. Олександра Кононова отримала “срібло” в біатлонній спринтерській гонці в категорії “стоячи” на Паралімпіаді в Сочі.

Біатлоністка Олександра Кононова з 1 промахом на вогневому рубежі завоювала ще одну медаль для збірної України. “срібло” було здобуте на дистанції в 10 км категорії “стоячи”. Людмила Ліашенко та Юлія Батенкова завершили змагання на 4 і 5 місцях відповідно. Інша українка Ірина Буй відстрілявшись на нуль посіла 7 сходинку.

Перемогу святкувала росіянка Олена Кауфман з результатом 29 хвилин та 57.1 секунди. “Бронзу” взяла інша представниця Росії Наталія Братюк.

Нагадаємо, що для збірної України ця нагорода стала дев’ятою в загальному заліку. У перші чотири дні наші співвітчизники здобули 2 “золота”, 3 “срібла” та 4 бронзові нагороди.

Сьогодні зранку українська спортсменка Людмила Павленко здобула для України бронзову медаль у біатлонному спринті на 10 км у категорії “сидячи”.

Джерело: day.kiev.ua