«Київзеленбуд» висадить квітковий портрет Тараса Шевченка

4 Березня 2014 15:22
topnews.kiev.ua

topnews.kiev.ua

Наразі столичні дизайнери підготували макети тематичних клумб та визначилися з асортиментом рослин. У кожному районі буде влаштована клумба, присвячена до відзначення річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Про це повідомляють у КО «Київзеленбуд».
Наприклад, у Голосіївському та Дарницькому районах тематичні клумби будуть оформлені у вигляді портрета поета з седуму, альтернатери тощо. Деснянський район запропонував оформлення квітника у стилі ленд-арт, де суголосся сучасності та минулого об’єднаються в лініях з українських квітів, каменю, як символу основи, та наскрізного портрета з оракалу. Печерські митці облаштують та озеленять території навколо пам’ятного знаку «Сонце-хрест Шевченкової правди» (Набережне шосе). Крім квіткового оформлення клумб, планують встановити мобільні кадки з квітами та висадити верби, як символ туги в українському фольклорі.
Киян та гостей столиці столичні зеленбудівці здивують етно-квітниками (на вулицях Голосіївській, Потєхіна, у парку Березовий гай), в яких використовуватимуться національні рослини: декоративний соняшник, чорнобривці, мальви тощо.
«Ми намагаємося тонко передати український колорит, особливості національного менталітету, його щедрість та зворушливість саме у нюансах. Певною мірою нам це вдасться, адже зерно правди, що посіяв Тарас Шевченко, позначається і на сьогоденні», – підкреслив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

Джерело: eveningkiev.com