Кияни занепокоєні існуючим станом Гідропарку

5 Березня 2014 14:07
gidropark.org.ua

gidropark.org.ua

Департамент містобудування та архітектури повідомляє результати громадського опитування з проблем території Стратегічної ініціативи “Дніпровська перлина”.
Опитування проходило з 10.01.2014 до 10.02.2014 року на сайті Ініціативи.
За цей час в опитуванні взяло участь близько 600 респондентів різного віку, повідомляє УНН.
Громадяни, які взяли участь в опитуванні, допомогли підтвердити думку експертів з актуальних проблем, пов’язаних з територією островів та Дніпровських схилах.
Також кияни мали можливість висловити свої уподобання і побажання по поліпшенню цієї території. Тому результати проведеного дослідження ляжуть в основу розробки “Концепції реновації долини р. Дніпро у Києві”.
“Ми продовжуємо працювати над створенням практичного документа, який в майбутньому буде регулювати всі без винятку аспекти діяльності людини на території островів та Дніпровських схилів. Зараз проводиться планова розробка третього етапу “Концепції реновації долини р. Дніпро у Києві”.
Головними завданнями на цьому етапі є визначення користувачів середовища “Дніпровської перлини”, їх характеристик та потреб. Також важливо визначити можливості самої території, наявні та потенційні ресурси. Потрібно зрозуміти, які показники якості життя повинні бути покладені в основу розробки. Саме для цього ми вивчали потреби жителів міста, проаналізували на що, на їхню думку, слід звернути увагу в першу чергу. Адже ми розуміємо, що не можна приймати рішення в розріз з потребами жителів”, – зазначив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш.
“Лідерами” громадського невдоволення стали засміченість територій, непристосованість середовища для маломобільних груп населення і брак громадських туалетів/переодягалок/душових.
Кияни також вважають, що набережним на Дніпрі не вистачає належного догляду за зеленими насадженнями, місць для сидіння та відпочинку. Проблематика островів зводиться до наявності занедбаних споруд, поганого стану пішохідних доріжок, небезпеки перебування, поганого санітарного стану громадських пляжів, нестачу інформаційних покажчиків на території і явно недостатнього освітлення.
Особливо кияни незадоволені існуючим станом Гідропарку. Крім перерахованих проблем, опитаних не задовольняє занадто велика кількість кіосків та стихійної торгівлі (відзначили 70% опитаних), безконтрольний проїзд автомобілів (43%), поганий санітарний стан громадських пляжів (70%).

Джерело: eveningkiev.com