На Майдані цілодобово надають психологічно-психіатричну допомогу – МОЗ

5 Березня 2014 12:16
vidido.ua

vidido.ua

В Україні цілодобово надається консультаційна психологічно-психіатрична допомога постраждалим внаслідок трагічних подій. Про це повідомила головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності “психіатрія і наркологія” Ірина Пінчук, передає УНН з посилання на прес-службу МОЗ.
За словами фахівця, наразі психологічно-психіатрична допомога надається тим, хто її потребує, а це, в основному, безпосередні учасники масових подій, родичі постраждалих, підлітки і діти, особи, які зазнали катувань, а також люди, які особливо вразливо сприймають інформацію зі ЗМІ.
“Консультації надаються у цілодобовому режимі медиками-спеціалістами і волонтерськими групами, що працюють на Майдані. Також зараз відкриті та продовжують приймати звернення від громадян психологічно-соматичні відділення у Залізничній лікарні та лікарні №8 міста Києва”, – сказала І.Пінчук.
Із початку подій в Україні спеціалізовану методичну та організаційну допомогу було надано з боку ВООЗ, Всеукраїнської спілки психотерапевтів та Інституту психіатричного здоров’я Львівського католицького університету.
Важливим, на думку Ірини Пінчук, враховуючи перспективу виділення пільг постраждалим учасникам акцій, є правовий аспект надання психіатричної допомоги, зокрема забезпечення саме волонтерських груп необхідними документами, чітке фіксування звернень і заповнення діагностичних листів.

Джерело: unn.com.ua