На українські дороги можуть виділити 2 мільярди гривень

17 Березня 2014 12:38
gazeta.ua

gazeta.ua

Від поліпшення інвестиційного клімату в Україні виграє та Укравтодор – міжнародні фінансові організації планують виділити $2 млрд у найближчі 5 років в дорожню галузь України.
За інформацією прес-служби Укравтодору, протягом двох тижнів місії Світового банку (СБ), Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) прибудуть в Україну для ознайомлення з ходом реалізації вже розпочатих інвестиційних проектів та визначення перспектив розвитку дорожньої галузі. “Укравтодор не припинить співробітництва з Міжнародними фінансовими організаціями. Всі проекти, які розпочаті за рахунок коштів МФО, реалізовуватимуться відповідно із затвердженими планами робіт”, – заявив Голова Державного агентства автомобільних доріг Євген Прусенко.
За його словами, транспортний сектор є одним з пріоритетних напрямків іноземних інвестицій, особливо автомобільні дороги загального користування державного значення, які співпадають з міжнародними і національними транспортними коридорами і відповідають стратегії Європейського Союзу у частині розширення на схід (“Східне партнерство”). “Приведення їх у належний стан і подальший розвиток дозволить не тільки збільшити транспортний потенціал України, але і поліпшити шляхи сполучення між Заходом і Сходом”, – підкреслив Прусенко.
Саме тому продовження робіт на вже розпочатих міжнародних проектах – М-03 Київ-Харків-Довжанський, М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та М-05 Київ-Одеса – одне з головних завдань Укравтодору на 2014 рік. В цілому, за попередніми розрахунками протягом наступних 5 років у дорожню галузь України планується залучити близько $2 млрд інвестицій від МФО.

Джерело: gazeta.ua