Національний музей у Києві відновив роботу

14 Березня 2014 10:11
static.gazeta.ua

static.gazeta.ua

З 15 березня столичний музей на Грушевського знову працюватиме у звичному режимі. Відкриють дві зали експозиції на першому поверсі і весь другий поверх. Глядачі зможуть побачити великий міжмузейний проект “Українська лінія модерну”.
Виставка “Українська лінія модерну” – об’єднала роботи з музеїв України та приватних збірок. Мета виставкового проекту якомога повніше показати шляхи та особливості розвитку національного мистецтва кінця ХІХ – початку ХХ ст. На початку 1890-х років художники намагалися звільнитись від озирань у минуле і наполегливо шукали абсолютно новий стиль. Вони віднайшли його у природних лініях, схожих на стебла рослин, локони, пір’їни та хвилі.
У музеї також відновили екскурсії та всі програми згідно розкладу. Приміром, 15 березня, працюватиме лекторій о 14:00 “XX століття: Розмаїття індивідуальностей”: Соцреалізм в українському мистецтві. Тоталітарна утопія”, а 16 березня художні майстерні для дітей. Деталі усіх подій можна подивитися на сайті музею.
Від 22 січня 2014 року музей зачинили у зв’язку із протистоянням на вулиці Грушевського та облогою території музею внутрішніми військами і спецпризначенцями. Від січня до березня керівництво і колектив НХМУ виконували свій головний обов’язок – збереження великої колекції українського мистецтва від давніх часів до сучасності.

Джерело: gazeta.ua