НОК закликав олімпійців усього світу бути солідарними з Україною

5 Березня 2014 12:09
vinnitsaok.com.ua

vinnitsaok.com.ua

Національний олімпійський комітет України звернувся до олімпійців з усього світу висловити свою солідарність України та українському народу.
Про це йдеться в заяві на офіційному сайті НОК.
“Українські олімпійці протягом багатьох років своїми перемогами прославляють Україну в світі незалежно від того, який регіон країни вони представляють.
Ми пишаємося відомими львів’янами Віктором Чукаріним, Павлом Ледньовим, Яною Шемякіною, уславленими луганчанами Валерієм Брумелем, Ольгою і Віктором Бризгіними, неперевершеними харків’янами Юрієм Поярковим, Олексієм Баркаловим, Рустамом Шаріповим, героями – кримчанами Яною Клочковою, Артуром Айвазяном, Олександром Усиком, знаменитими киянами Борисом Шахліним, Валерієм Борзовим, Юрієм Сєдих, Вадимом Гутцайтом, Володимиром Кличком, славними донеччанами Поліною Астаховою, Іллею Мате, Лілією Подкопаєвою, представниками Одеси і Миколаєва – Василем Ломаченком та Ольгою Харлан, і багатьма – багатьма іншими”, – йдеться в заяві.
“У нелегкий для нашої країни час олімпійці з 13 регіонів України на ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 були однією єдиною командою, одним цілим, а непереможна четвірка біатлоністок: Валі і Віти Семеренко з Сум, Олени Підгрушної з Тернополя та Юлії Джими з Києва завоювала олімпійське золото для всієї України, ставши символом єдності українського народу!
Від імені всієї багатонаціональної Олімпійської сім’ї України звертаємося до олімпійців усього світу для збереження миру висловити свою солідарність Україні та українському народу! Будемо разом”, – закликав НОК.

Джерело: gazeta.ua