Паралімпійці принесли Україні ще три медалі

12 Березня 2014 19:25
dt.ua

dt.ua

Сьогодні, 12 березня, у Сочі (Росія) пройшов п’ятий день XI зимової Паралімпіади. Було розіграно дев’ять комплектів нагород – шість у лижних гонках і три у гірськолижному спорті. Українці у гірськолижному спорті не представлені, а в лижному спринті завоювали три медалі – одну срібну та дві бронзові.

Срібним призером стала Юлія Батенкова у категорії “стоячи”, бронзові медалі виграли Оксана Шишкова серед спортсменів з порушенням зору іМаксим Яровий у категорії “сидячи”.

Після п’яти днів змагань в активі збірної України 14 медалей – три золоті, чотири срібні та сім бронзових. У загальнокомандному заліку Україна зберегла третє місце. Лідирує Росія (16-18-13), на другому місці Німеччина (6-0-0), на четверте піднялася Канада (2-3-4), на п’яте опустилася Австрія (2-2-0), шосте ділять Словаччина та Японія (по 2-1-2).

За загальною кількістю нагород першими йдуть росіяни (47), другий українці (14), третіми канадці (9).

За п’ять днів змагань були розіграні 39 комплектів нагород. На п’єдестал пошани за медалями різного ґатунку піднімалися представники 15 країн. Золоті медалі завоювали спортсмени з 12 країн.