Середня температура Землі зросла на півградуса

26 Березня 2014 09:34
last24.info

last24.info

Середня температура Землі зросла на півградуса, повідомляє УНН з посиланням на Центр новин.
За заявами вчених, збільшення середньої температури вище ніж на два градуси Цельсія загрожує непередбачуваними катастрофічними наслідками.
Багато екстремальних погодних явищ, зареєстрованих в 2013 році, такі як небувалі опади, періоди аномальної спеки, повені, шторми, є доказом триваючого процесу зміни клімату. Про це повідомляють експерти Всесвітньої метеорологічної організації ( ВМО) .
2013 увійшов до десятки найтепліших років за всю історію спостережень, які ведуться з 1850 року. ” Кожне десятиліття стає тепліше, ніж попереднє. Це відбувається протягом останніх 40 років, – зазначив керівник ВМО Мішель Жарро . – З 2001 по 2010 рік спостерігалися температури вище зареєстрованих в 90-і роки. Запевнення деяких людей про те, що процес глобального потепління призупинився, невірні. Будь-який так званий холодний рік з 1998 року можна вважати більш теплим порівняно з роками до цього періоду”.
Мішель Жарро додав, що температура поверхні землі і океану вже перевищила середній рівень за період з 1961 по 1990 рік на півградуса за Цельсієм.

Джерело: unn.com.ua