На Майдані сформували перший курінь Національної гвардії

14 Березня 2014 09:16
static.gazeta.ua

static.gazeta.ua

500 добровольців з самооборони Майдану поповнили Національну гвардію України.

Про це повідомляє Інтерфакс – Україна.

Вранці близько 5 сотень добровольців зібралися на Майдані Незалежності в Києві, щоб організовано відправитися на полігон у село Нові Петрівці під Києвом.

Перед ними виступив секретар РНБО Андрій Парубій, який побажав їм наснаги і успіху.

Журналістам він уточнив, що полігон Внутрішніх військ у Нових Петрівцях “найбільш адекватний сьогодні для навчання”.

“Цей полігон здатний сьогодні вмістити і швидко провести навчання 500 осіб. Перша наша група сьогодні туди вже виїжджає”, – зазначив Парубій.

Після прибуття на полігон добровольці пройдуть медичне обстеження, потім почнеться безпосередньо підготовка. Навчання триватиме до 15 днів, і це, за словами Парубія, буде “бойова армійська підготовка”.

“Вчорашнє рішення про створення Національної гвардії дає нам можливість дуже швидко мобілізувати наших добровольців в національні гвардії”, – зазначив секретар.

Нагадаємо, учора, 13 березня, Верховна Рада ухвалила закон, за яким внутрішні війська тепер – Національна гвардія України.

Зокрема, Нацгвардія у взаємодії з правоохоронними органами братиме участь у забезпеченні державної безпеки і захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності, а також діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

Джерело: Рідний Київ

Джерело: gazeta.ua