Сьогодні відбудеться пікет Національного банку України

19 березня 2014 10:15
 topnews.kiev.ua

topnews.kiev.ua

У середу, 19 березня в 10:30 на вул. Інститутській, 9, співробітники пунктів обміну валют м.Києва проведуть пікетування Національного Банку України з вимогою захистити їх права, дати гарантії роботи і припинити спекулювати на темі закриття обмінників в Україні, передає УНН.
“Наприкінці лютого в НБУ почали розглядати ініціативу щодо заборони діяльності пунктів обміну валют. Ми вимагаємо від керівництва Нацбанку припинити спекулювати на темі закриття обмінників і захистити права їх співробітників”, — розповіли організатори акції.
За їхніми словами у цій сфері працює більше 70 тисяч людей, 95% з них молоді матері, які просто залишаться на вулиці. Учасники акції планують звернутися до глави НБУ С. Кубіва з такими запитаннми: “Хто їх буде забезпечувати? Де вони знайдуть собі нову роботу?”.
“У Нацбанку зовсім не думають про українців: зараз зручно, обмінники на кожному розі, де хочеш, там міняєш. А якщо їх закриють, доведеться відділення банків шукати. У Києві- то ладн , а в інших містах банків куди менше”, — зазначили організатори акції.
Організатором акції виступає: Асоціація небанківських фінансових установ.

Джерело: unn.com.ua