Теніс. Долгополов обіграв третю ракетку світу і став чвертьфіналістом турніру в Майамі

26 Березня 2014 10:27

Сьогодні, 26 березня, на турнірі АТР “Мастерс – 1000” в американському Майамі проходять матчі четвертого кола.
25-річний український тенісист Олександр Долгополов, який займає в світовому рейтингу 23-тє місце, обіграв третю ракетку світу, 28-річного швейцарця Станісласа Ваврінку – 6:4, 3:6, 6:1.
Поєдинок тривав 1 годину 45 хвилин. Долгополов зробив чотири брейки і двічі упустив свою подачу. На його рахунку п’ять ейсів і дві подвійні помилки. Ваврінка чотири рази подав навиліт і сім разів помилився на подачі. Перемога дозволила Олександру вийти вперед в особистому протистоянні з швейцарцем – 2:1.
За вихід у півфінал турніру українцю доведеться зіграти проти переможця матчу Джон Існер (США, 10) – Томаш Бердих (Чехія, 7).
Теніс. WTA. Sony Open Tennis. Майамі (США). Хард (відкриті корти). Призовий фонд $ 4.720.380. 96 учасників.
Четверте коло
Олександр Долгополов (Україна, 22) – Станіслас Ваврінка (Швейцарія, 3) – 6:4, 3:6, 6:1.

Джерело: gazeta.ua