У Києві розпочалися районні етапи КВК юних пожежних

5 Березня 2014 11:39
www.kyiv.mns.gov.ua

www.kyiv.mns.gov.ua

У шкільних навчальних закладах міста Києва розпочались щорічні відбіркові турифестивалю КВК юних пожежних імені Леоніда Телятнікова «Як тебе не спалити, Києве мій?”, інформує ГУ ДСНС у м. Києві.Зараз тривають змагання між командами на першому районному етапі в них змагаютьсяучні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, дитячих студій при будинках дитячої та юнацької творчості, які виборюють право на подальшу участь в зональних, а потім і міському відбіркових турах.
Конкурсна програма першого етапу складається з виступу-представлення команди «Візитка», конкурсу на кращий твір «Що я знаю про пожежно-рятувальну справу та правила пожежної безпеки» і конкурсу на кращий тематичний малюнок «Плакат соціальної реклами».
Своїх переможців, які змагалися у районних відбіркових турах, вже мають у Печерському та Солом’янському районах нашого міста. Тепер команди готуються до наступних змагань вже на другому зональному етапі.
Так 26 лютого у Палаці дітей та юнацтва Печерського району переможцями стали учні Ліцею іноземних мов №77 та Ліцею міжнародних відносин №51. А вже 3 березня у Спеціалізованій школі № 159 яскравими виступами потішили глядачів та членів журі 14 команд із Солом’янського району. Перемогу отримали учні гімназії «Ерудит» та Спеціалізованої школи №43.
Усі учасники надзвичайно талановиті діти, які творчо і натхненно виступали перед глядачами. Цікаво та у жартівливій формі вони намагалися донести головну ідею шанобливого ставлення до безпеки як своєї так і оточуючих. Переможців нагородили призами і, як усіх учасників, гучними глядацькими оплесками.

Джерело: eveningkiev.com