У Києві влаштовують дешевий розпродаж автомобілів екс-чиновників

12 Березня 2014 10:37
infosmi.net

infosmi.net

Столичні аукціони вже незабаром отримають досить велику кількість нових лотів. Мова йде про автомобілі, що обслуговували різні міністерства та відомства України. Загалом заплановано розпродати близько 1500 автомобілів.
Що цікаво, згідно з інсайдерською інформацією, стартові ціни на автомобілі будуть більш ніж демократичні. Дехто з експертів вже побоюється, що дані авто за заниженою вартістю можуть попасти у “потрібні руки”. Однак, сподіваємось, що громадський контроль не дасть наробити новим урядовця помилок.
“Ми переходимо до цивілізованої європейської формі роботи. Залишається 1 автомобіль в міністерстві – мається на увазі керівництво міністерства. Всі інші автомобілі, а це більше 1,5 тисяч лише за центральними органами влади, будуть оцінені і під наглядом громадськості продані. А гроші будуть перераховані в бюджет”, – заявив міністр фінансів України Олександр Шлапак на брифінгу в Кабміні.
Раніше прес-служба Кабміну повідомила, що уряд вирішив скоротити на 1 132 автомобіля кількість автомобілів, що обслуговують центральні органи виконавчої влади.

Джерело: 7days-ua.com