У світі сьогодні відзначають ірландське свято День святого Патріка

17 Березня 2014 10:12
intrigan.com

intrigan.com

17 березня відзначається День святого Патріка — покровителя Ірландії, який приніс на цей острів християнство і вигнав змій, передає УНН.
Традиційно ірландці влаштовують на честь святого великі паради, на яких звучать пісні і жарти, всі навколишні танцюють і насолоджуються знаменитим ірландським пивом.
В наші дні святкування Дня святого Патріка відбувається не тільки в самій Ірландії, але і в Нью-Йорку, Мельбурні, Буенос-Айресі. Учасники масових гулянь, присвячених цьому дню, одягаються в зелений одяг, оскільки цей колір є національним кольором Ірландії. Крім того, корінні і спадкові ірландці в різних атрибутах свята використовують зображення конюшини, яке символізує Святу Трійцю.
У самій Ірландії на День святого Патріка співають церковний гімн, спеціально складений на честь цього святого. У ньому співається про те, що Патріку вдалося за допомогою трилисника викорінити язичництво. Проте язичницькі мотиви на День святого Патріка присутні до сих пір: на гуляннях, присвячених цьому дню, обов’язково є ряджені лепрекони, які розповідають тим, хто їх зловить, секрети зберігання скарбів.

Джерело: unn.com.ua