“Українські отамани” отримали технічну перемогу над “Алжирськими пустельними яструбами”

6 Березня 2014 11:24
vinnitsaok.com.ua

vinnitsaok.com.ua

Всесвітня серія боксу оголосила вердикт щодо скасованого матчу “Української отаманів” проти “Алжирських пустельних яструбів”, який мав відбутися 28 лютого в Києві, передає УНН з посиланням на прес-службу “отаманів”.

Керівництво WSB оголосило остаточне рішення щодо скасованої матчевої зустрічі десятого кола змагань четвертого сезону Всесвітньої серії боксу, в якій повинні були зустрітися “Українські отамани” проти “Алжирських пустельних яструбів”. Проведення матчевої зустрічі заплановано на 28 лютого 2014 року в столичному Палаці спорту.

“Грунтуючись на проаналізованих нами документах, зібраних протягом останніх декількох днів, ми прийшли до наступного висновку: Як зазначено в пункті 1.1.1 (Додаток D) правил змагань Всесвітньої серії боксу: “Команда, яка скасовує матчеву зустріч (у нашому випадку скасування через форс-мажорні обставини – як зазначено в договорі про франшизу) автоматично отримує програш з рахунком 0:5. Таким чином “Українські отамани” здобувають перемогу з рахунком 5:0 і три залікові бали в турнірну таблицю”, – сказано у рішенні Всесвітньої серії боксу.

Таким чином професійний боксерський клуб “Українські отамани”здобув 22 залікові бали і став недосяжним для найближчих переслідувачів, гарантуючи для себе, як мінімум, друге місце напередодні старту чвертьфінальних поєдинків.

Українська команда впритул наблизилась до лідерів підгрупи італійської команди “Італійський грім” і зберігатиме шанси повернути собі першу сходинку у підгрупі “А”. Для цього нашим співвітчизникам необхідно здобувати перемогу в найближчому поєдинку і чекати втрати очок суперників у виїзному матчі проти “Алжирських пустельних яструбів”.

Нагадаємо, що заключний поєдинок “Українські отамани” проведуть на виїзді, 8 березня, проти “Команди Німеччини”, яка зараз займає третю позицію підгрупи “А”.

Джерело: unn.com.ua