В освітніх закладах міста проведуть експериментальне рейтингове оцінювання

3 Березня 2014 18:38
www.blitz.if.ua

www.blitz.if.ua

У 2014 році в місті Києві, Вінницькій та Житомирській областях у рамках всеукраїнського експерименту щодо здійснення моніторингу ефективності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із застосуванням АІС “Рейтинг” проводиться рейтингове оцінювання загальноосвітніх навчальних закладів.

З цього питання у приміщенні Голосіївської середньої школи № 112 ім. Т. Шевченка відбулась нарада, у якій взяли участь начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти КМДА Пархоменко І.М., заступники начальників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій з питань загальної середньої освіти та директори спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв тощо.

Учасники наради обговорили показники та критерії рейтингового оцінювання загальноосвітніх навчальних закладів та методику їх обчислення, враховуючи особливості столиці.

Під час засідання було вирішено, що у 2014 році учасниками всеукраїнського експерименту будуть загальноосвітні навчальні заклади, які найбільш користуються повагою і довірою батьків та громадськості. Від кожного району міста це одна гімназія, один ліцей та одна спеціалізована школа.

За підсумками експерименту будуть напрацьовані пропозиції щодо оптимізації критеріїв рейтингового оцінювання загальноосвітніх навчальних закладів.

Джерело: eveningkiev.com