Володимир Бондаренко ініціює щосуботні толоки під час весняного двомісячника з благоустрою

19 Березня 2014 10:29
news.if.ua

news.if.ua

Весняний двомісячник з благоустрою триватиме з 24 березня до 8 травня – у цей період місто прибиратимуть та озеленюватимуть після осінньо-зимового періоду. Долучитися до благоустрою столиці матимуть можливість усі мешканці Києва – голова КМДА Володимир Бондаренко ініціює проведення щосуботніх толок.
Організувати таке прибирання за участю городян Володимир Бондаренко доручив профільним структурним підрозділам під час апаратної наради, присвяченої питанням санітарного стану міста.
«Першу загальноміську толоку ми організуємо вже у найближчу суботу – 22 березня. Я доручив усім службам, які забезпечують прибирання і благоустрій у столиці, а також районним держадміністраціям, організувати роботу таким чином, аби кожен мешканець Києва мав змогу долучитися до цієї справи.
Протягом двомісячника з благоустрою роботу буде сплановано так, аби локальні толоки пройшли у кожному мікрорайоні столиці. Ми інформуватимемо киян і запрошуватимемо їх вийти і допомогти у благоустрої тих вулиць, де вони мешкають. А комунальні служби будуть готові надати весь необхідний інвентар.
Я впевнений, що серед мешканців столиці буде багато ініціативних людей, які долучаться до спільної благородної справи», – підкреслив Володимир Бондаренко.
Він розповів і про плани щодо благоустрою Майдану Незалежності та Хрещатика, зауваживши, що ці питання залишаються досить складним.
«По-перше, активісти Майдану просять не чіпати місця, де загинули їхні товариші, принаймні до того, як мине 40 днів. Ми з повагою і розумінням ставимося до цього прохання. Таку думку висловлюють і кияни під час наших зустрічей.
По-друге, важливим питанням є відновлення бруківки на центральних вулиць у тих місцях, де вона використовувалась активістами під час протестних акцій. У майбутньому ці місця ми плануємо позначити іншим кольором бруківки, аби збереглася пам’ять про межі тих трагічних і водночас унікально героїчних днів.
Також ми плануємо оголосити конкурс на проект меморіалу, який навіки залишився б у пам’яті нащадків. Але для того, аби розпочати роботи з відновлення центру, потрібно прибрати деякі барикади, існування яких уже не має сенсу. Разом із активістами Майдану ми прийшли до спільної думки, що вже пора приступати до згортання деяких барикад, які розміщені на Парковій алеї, на вулиці Грушевського, на вулиці Прорізній, на Трисвятительській тощо. Водночас сам Майдан продовжуватиме функціонувати, зберігаючи свою сутність та устрій. Активісти стверджують, що стоятимуть на Майдані принаймні до виборів Президента», – розповів Володимир Бонадренко.

Джерело: eveningkiev.com