У Нацгвардію вже записались понад 4 тисяч добровольців – Аваков

18 Березня 2014 10:11
atn.ua

atn.ua

З початку оголошення часткової мобілізації до Нацгвардії записалось більше 4 тисячі чоловік.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“За добу роботи вербувальних пунктів по набору в Національну гвардію в них записалося більше 4 тисячі чоловік”, – зауважив він.

“Сьогодні був у навчальному центрі Національної гвардії України в селі Нові Петрівці Київської області. Зараз там проходять підготовку більше 500 добровольців з числа бійців самооборони. Говорив з добровольцями, розпитував – у перервах йдуть стрільби, навчання, заняття”, – додав міністр.

Аваков зауважив, що добровольці вивчають вогневу підготовку, матеріальну частину зброї, а також мають практичні заняття. Зокрема, стріляють з різного виду стрілецької зброї, а також займаються фізичною підготовкою.

“Заходив в намети. Трохи незатишно було на тлі сьогоднішнього похолодання, але як запевнили хлопці – на Майдані і не таке терпіли. Потихеньку налагоджується і побут, і відносини з інструкторами та бійцями регулярних частин Нацгвардії. Спеціально питав багатьох хлопців про це. Нормально, всі говорять – розмовляємо, обговорюємо, відчуження тане. Всі розуміють – колишній режим нас зіштовхував, а насправді нас ніщо не розділяє – у нас одна країна і одні цілі – жити гідно у щасливій країні”, – підкреслив він.

Міністр повідомив, що найближчим часом планується відкрити, принаймні, ще два таких центри підготовки в інших регіонах країни.

Нагадаємо, 17 березня парламент затвердив указ в.о президента про часткову мобілізацію. Секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що буде мобілізовано 20 тисяч військовослужбовців ЗСУ, а також 20 тисяч добровольців Нацгвардії.

Джерело: Рідний Київ

Джерело: gazeta.ua