«Київавтодор» ліквідував ще 1 685 кв. м аварійно-небезпечної ямковості на дорогах міста

4 Квітня 2014 17:46
www.ukrinform.ua

www.ukrinform.ua

У зв’язку з покращенням погодних умов у четвер, 3 квітня, автодорівці продовжили роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на шляховій мережі столиці. Так, протягом дня обсяг виконаних робіт склав 1 685 кв. м. Загалом із початку року роботи виконані на ділянках загальною площею близько 22 тис. кв. м.

Дорожні бригади протягом дня працювали у всіх районах столиці. Зокрема, у Голосіївському районі ремонтні роботи виконувалися на таких вулицях: Дзержинського, Деміївській, Бубнова тощо. Працювали також на вул. Заводській, просп. Свободи, вул. Вітряні гори, Юрківській, Осиповського (Подільський район); Волинській, Ушинського, Освіти, Курській (Солом’янський район); вул. Магістральній (Шевченківський район) тощо.

Крім того, автодорівці відновлювали асфальтобетонне покриття в місцях аварійних розриттів. Зокрема, працювали за адресами: вул. Саратовська, 47, В. Житомирська, 6, Довженка, 10, Ольжича, 25, Коперника, 14, 27, 29, Шулявська, 20/22; В. Василевської, 4, Туполєва, 20-20-А та багатьох інших у Шевченківському районі. В Оболонському районі майже 400 кв. м ямковості ліквідували на вулиці Єрмака.

Також працівники КК «Київавтодор» продовжують здійснювати заходи з приведення вулично-шляхової мережі міста в належний санітарний стан.

Джерело: eveningkiev.com