Кримчан поселили на базі відпочинку під Києвом

3 Квітня 2014 09:57
forum.metropoliten.kiev.ua

forum.metropoliten.kiev.ua

Київський метрополітен надав переселенцям з Криму свою базу відпочинку «Метро» в селі Літки Броварського району Київської області. Зараз там проживає 63 переселенця, з них 18 дітей дошкільного та шкільного віку. У найближчим часом до ним підселять ще 37 кримчан.

Зазвичай дана база відпочинку починає свою роботу з червня, але, зважаючи на ситуацію, в цьому році її достроково відкрили через необхідність надання допомоги громадянам з півострова.
У адміністрації столичного метрополітену також нарікають на обмеженість фінансування біженців з Криму. Вірніше, на її повну відсутність. Тому доводиться збирати запаси продуктів своїми зусиллями і силами волонтерів.

«Бюджетне фінансування щодо кримчан відсутнє. Засобами волонтерів і працівників метрополітену вдалося зібрати запаси продуктів на поточний тиждень для забезпечення жителів бази триразовим харчуванням. Для дітей додатково введено полуденок», – заявили в адміністрації КП.

Серед основних продуктів харчування, які потребують проживаючі на базі: овочі, м’ясна охолоджена продукція, риба морожена, крупи, макаронні вироби, хліб, масло, сметана, яйця, борошно, цукор, спеції.

«Потрібні також побутова хімія, засоби особистої гігієни, в тому числі – підгузники (розмір 4), електрочайники», – просять на підприємстві.

Приносити речі, а також продукти можна в пункти прийому, які розташовані на проспекті Перемоги, 35 (Адміністрація КП «Київський метрополітен»), вул. Червоноткацькій, 1а (Електродепо «Дарниця»), вул. Озерну, 3 («Оболонь»), вул. Бориспільську, 20а («Харківське»).

Джерело: eveningkiev.com/