“Ліси України”: сфотографуйте ліс і нашліть фото на конкурс

7 Квітня 2014 09:33
zakarpattya.net.ua

zakarpattya.net.ua

Уже оголосили про початок екологічного фотоконкурсу «Ліси України». Участь – безкоштовна. Натомість можна отримати призи.
Зробили це сайт photogrammer.com.ua спільно з фотографом Максимом Яковчуком до Всесвітнього дня навколишнього середовища (World Environment Day), який щорічно відзначають 5 червня. Прийом робіт триватиме до 31 травня 2014 року. До участі запрошують усіх охочих. Необхідною умовою є зображення лісового господарства (флори і фауни) України.
Для участі у фотоконкурсі необхідно зареєструватися на сайті photogrammer.com.ua та у вказаний період завантажити власноруч відзнятий фотоматеріал у розділ «Фотоконкурс». Фотографії можуть бути зроблені за допомогою будь-якого фото-пристрою, але мають відповідати таким параметрам:
● не більше 5 мегабайтів;
● у JPEG чи JPG форматі.
На фотоконкурс не приймають фотороботи, зміст яких містить заохочення людей до небезпечних і нелегальних дій, який пропагує ненависть і насилля по відношенню до груп людей на основі їх расової або етнічної приналежності, віросповідання, обмежених фізичних можливостей, статі, віку, статусу ветерана або сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, який пропагує експлуатацію дітей, статевих актів, а також матеріали відверто сексуального характеру, пропагує наркоманію, токсикоманію, алкоголізм, тютюнопаління та інші шкідливі звички. Також на фотоконкурс не приймають фотороботи, які містять будь яку політичну агітацію.
Переможців визначить журі фотосайту photogrammer.com.ua. Учасники, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають заохочувальні призи. Передбачені нагороди за перше, друге і третє місця, а також за фотографію, яка набере найбільшу кількість коментарів.
У разі, коли та чи інша робота набрала достатню кількість голосів (коментарів), автор зобов’язується надіслати організаторам фотоконкурсу свої дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу для подальшої пересилки заохочувальних подарунків. У разі невиконання останньої вимоги заохочення автоматично перейде автору наступної за кількістю коментарів (голосів) фотографії.
До участі у фотоконкурсі запрошують всіх любителів фотомистецтва України, приймають роботи будь-якого фотографічного жанру.
Довідково. Мета конкурсу: популяризація бережливого ставлення до природного середовища країни та розвиток мистецтва фотографії на теренах Україні. Організатор: photogrammer.com.ua. Головний партнер: фотограф Максим Яковчук. Інформаційний партнер: Національна спілка фотохудожників України. Результати конкурсу будуть оголошенні 5 червня 2014 року.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту: info@photogrammer.com.ua.

Джерело: 7days-ua.com