Міська влада проаналізує скарги киян на торгові об’єкти, розміщені у житлових будинках

3 Квітня 2014 11:28
podrobnosti.ua

podrobnosti.ua

2 квітня голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко зустрівся з мешканцями будинків на вулиці Щербакова, які скаржилися, що відчувають незручності через функціонування продуктового магазину, розташованого на першому поверсі п’ятиповерхівки. Зокрема, їх турбує шум, неприємний запах та робота великовантажного транспорту, який доставляє продукцію, повідомляє прес-служба КМДА.
У ході спілкування голови КМДА з киянами та керівництвом магазину досягнуто домовленостей щодо заміни чи модернізації холодильного та кондиційного обладнання, перевірки вентиляції, аби запах чи шум від його роботи не заважав мешканцям прилеглих будинків. Також керівництво магазину перегляне графік завезення та вивантаження продукції, щоб зменшити незручності через роботу великогабаритного транспорту на прибудинковій території.
Крім того, Володимир Бондаренко закликав директора магазину шукати спільної мови з мешканцями, власне заради яких вони і працюють у мікрорайоні.
«Поява і розвиток продуктових магазинів у житлових районах Києва – це однозначно позитивний момент. Однак хотілося б знайти баланс інтересів: щоб і торгівля була поближче до людей, і щоб мешканцям не створювати певних незручностей», – сказав Володимир Бондаренко.
Він наголосив: ще одним способом порозумітися з громадою може стати допомога соціально відповідального бізнесу в наведенні порядку на балансовій та прибудинковій території, косметичний ремонт фасаду чи системи відведення дощової води з даху будинку тощо.
Також голова КМДА дав доручення керівникам структурних підрозділів міськдержадміністрації проаналізувати усі скарги мешканців столиці на роботу закладів торгівлі у житлових будинках, як ці скарги розглянуті, і чи вирішені проблеми, порушені у них.
«Наше завдання – налагодити мирне співіснування об’єктів торгівлі та послуг з мешканцями. Щоб люди раділи, що в них поблизу є такі магазини, а ті, у свою чергу, гордилися своїми покупцями», – підсумував голова КМДА.

Джерело: eveningkiev.com