НКРЕ підвищила ціна на газ для населення на 48-73%

3 Квітня 2014 11:40
slovovolyni.com

slovovolyni.com

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) сьогодні на засіданні прийняла рішення про підвищення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення. Про це повідомила прес-служба НКРЕ.
Так, у разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках: за наявності газових лічильників газ буде коштувати 1,182 грн за 1 куб. м з ПДВ, за відсутності газових лічильників – 1,299 грн за 1 куб. м з ПДВ.
За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2,5 тис. куб. м на рік газ буде коштувати: за наявності газових лічильників – 1,089 за 1 куб. м з ПДВ, за відсутності газових лічильників – 1,197 грн за 1 куб. м з ПДВ.
За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6 тис. куб. м на рік газ буде коштувати: за наявності газових лічильників – 1,788 грн за 1 куб. м з ПДВ, за відсутності газових лічильників – 1,965 грн за 1 куб. м з ПДВ.
За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6 тис. куб. м на рік газ буде коштувати: за наявності газових лічильників 3,645 грн за 1 куб. м з ПДВ, за відсутності газових лічильників – 4,011 грн за 1 куб. м з ПДВ.
“Для потреб населення смт Солотвине Закарпатської області, яке використовує природний газ безпосередньо із Солотвинського родовища, вищезгадані роздрібні ціни на природний газ застосовуються з урахуванням коефіцієнта 0,8 (за вирахуванням податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для суб’єктів господарювання усіх форм власності, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом)”, – йдеться у повідомленні.
Ці рішення мають пройти державну реєстрацію у Міністерства юстиції та набирають чинності з 1 травня 2014 р., але не раніше дня їх офіційного опублікування.

Джерело: 7days-ua.com