Нинішній парламент не має права існувати довше осені – М.Томенко

9 Квітня 2014 14:54

tomenko 1Нинішнє скликання парламенту приречене виконати функцію забезпечення чесних і демократичних президентських виборів, забезпечення цілісності і єдності країни, а також забезпечення перехідного бюджету.

Про це сьогодні в кулуарах ВР сказав народний депутат, член фракції “Батьківщина” Микола Томенко, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні коаліційна більшість – це тимчасове ситуативне утворення частини депутатів, які вийшли з Партії регіонів і створили дві депутатські групи, і трьох опозиційних фракцій”, – сказав він.
Саме з цим нардеп пов’язує провал голосування за законопроект про люстрацію: “Думаю, що дуже багато людей, які увійшли в коаліцію з колишньої Партії регіонів, бояться закону про люстрацію”.

“Дай Бог, щоб цей парламент пропрацював максимально до осені. Думаю, що він приречений виконати функцію забезпечення чесних і демократичних президентських виборів, забезпечення цілісності і єдності країни, забезпечення перехідного бюджету. Але він не має права існувати довше, тому що ми проявили добру волю до частини депутатів, але вони не будуть голосувати такі фундаментальні речі, яких вимагають від нас люди”, – наголосив М.Томенко.

Джерело: Рідний Київ