Результати виборів у Києві оприлюднять не пізніше 30 травня

8 Квітня 2014 10:37
www.unian.ua

www.unian.ua

Київська міська територіальна виборча комісія має намір не затягувати з результатами голосування виборів мера Києва і Київради, і оприлюднити результати не пізніше 30 травня включно.Про це йдеться в календарному плані столичного виборчкому, пише газета «Сегодня».
Згідно плану заходів щодо підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у Києві, Київський тервиборчком також повинен визначити і обладнати місця для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів до 10 квітня. Крім того, комісія повинна затвердити 60 одномандатних мажоритарних виборчих округів по виборах депутатів Київради до 23 квітня.
21 до 27 квітня буде проходити висування кандидатів у депутати Київради та мера Києва партійними списками, з 25 -29 квітня – висунення кандидатів у депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу, а документи для реєстрації повинні бути подані до 1 травня.
Київський тервиборчком прийме остаточне рішення про реєстрацію кандидатів у депутати і мера Києва не пізніше 2 травня.
Потім до 4 травня тервиборчком передасть Центральноій виборчій комісії список кандидатів на пост мера Києва і в депутати, Київради після чого почнеться передвиборна агітація (днем, наступним після прийняття тервиборчкомом рішення про реєстрацію кандидатів).
До 8 травня тервиборчком повинен затвердити текст виборчого бюлетеня для голосування, до 10 травня визначити кількість бюлетенів, а не пізніше 22 травня передати їх дільничним виборчим комісіям.
00:00 24 травня передвиборна агітація буде закінчена, а в 8:00 25 травня почнеться голосування, яке триватиме до 22:00.

Джерело: eveningkiev.com