Столична влада озвучила програму заходів до Великодня

17 Квітня 2014 17:01
www.pravda.lutsk.ua

www.pravda.lutsk.ua

У неділю, 20 квітня, християни східного та західного обряду відзначатимуть найбільше свято – Воскресіння Ісуса Христа. З нагоди свята столичною владою організовано низку мистецьких заходів, передає УНН.

Від сьогодні на території Національного заповідника “Софія Київська” розпочався і триватиме до 5 травня Фестиваль писанок. Тут представлені писанки з регіонів України та проводитимуться конкурс з писанкарства.

20 квітня о 16.00 на Софійській площі та 21 квітня у Музеї національної архітектури й побуту Пирогово о 13.00 Українська греко-католицька церква планує провести традиційні гаївки, у яких візьмуть участь духовні хорові колективи, катехитичні школи, молодіжні організації.

Крім того, 20 квітня об 11.00 на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври біля Духовної семінарії відбудеться соціальна акція “Святий день – Великдень” для дітей та молоді з інвалідністю та їх батьків за участю представників духовенства.

Загалом в усіх районах столиці християнські релігійні організації спільно з районними у місті Києві державними адміністраціями організовують святкові заходи для мешканців мікрорайонів. Проводяться тематичні зустрічі з дітьми із малозабезпечених сімей.

Джерело: unn.com.ua