У Києві відбудеться фестиваль хореографічного мистецтва

4 Квітня 2014 17:58
tisk.org.ua

tisk.org.ua

7 квітня в Києві розпочнеться фестиваль хореографічного мистецтва “КМАТОБ-FEST”, повідомляє УНН.

Метою фестивалю є популяризація хореографічного мистецтва в Україні, формування естетичних смаків глядачів шляхом знайомства з кращими досягненнями сучасного хореографічного мистецтва.

Як зазначають організатори, фестиваль стане своєрідною платформою для самовираження учасників, покликана стимулювати творчий, інтелектуальний, духовний розвиток талановитої молоді, і одночасно відкрити чудову палітру можливостей: навчання, підвищення професійного рівня, культурного обміну та розвитку творчих контактів, виявлення молодих талановитих виконавців.

Фестивальну програму 7 квітня о 10:00 відкриє майстер-класом з класичного танцю народний артист України Сергій Бондур. Сучасний танець постане напрямами: авторська лабораторія від Артема Гордєєва і Олени Довгих (“LITSO Dance Company”); сontemporary dance від Василя Козара – переможця проекту “Танцюють всі” каналу СТБ; flying low від Олексія Буська – творчого організатора фестивалю, лауреата міжнародних конкурсів, провідного соліста “КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ”.

“Наш театр існує вже більше 30 років. Це єдиний в Україні театр, діяльність якого направлена ​​на створення музичних вистав – опер і балетів для дітей. Саме в нашому театрі працює трупа “КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ”, створена і очолювана Раду Поклітару – один з найбільш відомих хореографів сучасності. За час свого існування “КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ” став яскравим колективом на орбіті сучасного танцю України. Це і дає нам можливість сподіватися, що фестиваль займе важливе місце в культурно-мистецькому житті нашої держави “, – сказав директор театру Юрій Щур.

У рамках фестивалю 7 квітня з 19 до 20 годин також відбудеться прес-конференція на тему “Провідні фахівці про стан і перспективи розвитку хореографічного мистецтва та сучасного танцю в Україні та у світі”. Організатори фестивалю впевнені, що фестиваль “КМАТОБ-FEST” займе гідне місце в культурному житті України і сподіваються, що хореографічна лексика сучасного танцю, його чуттєвість і емоційність знайде своє відображення і розуміння в серцях глядачів.

Джерело: eveningkiev.com