У Києві встановлять 20 вуличних арт-піаніно

25 Квітня 2014 18:54
allday.in.ua

allday.in.ua

З 18 по 29 червня в центрі Києва з’явиться відразу двадцять вуличних арт-піаніно: на Софіївській площі, в Ботсаду, на Пейзажці, у парку Слави, на Оболонській набережній і Андріївському узвозі.

Де і навіщо будуть піаніно Зіграти на них зможе кожен охочий, а за дією спостерігатиме весь світ в режимі онлайн: гра буде транслюватися через веб-камери. Захід пройде в рамках культурної ініціативи “Play Me, i’m Yours” – “Зіграй на мені – я твоє”.

Всі піаніно будуть розписані українськими художниками, серед яких Оля Андронова, Михалич, Марія Куликівська, Іван Михайлов, арт-група “Шапка” та інші. В рамках проекту планується проведення щоденних міні-концертів професійних піаністів, театральних постановок, танцювальних перформансів та майстер-класів. Святкове закриття завершиться гала-концертом на Софійській площі – на сцені музиканти зіграють одночасно на всіх фортепіано-учасниках проекту.

В чому ідея Автор ідеї, що отримала визнання у всьому світі, – британський художник Люк Джеррам. Проект існує з 2008 року: за ці роки тимчасово встановили вже 1300 піаніно в 43 містах світу. Головна мета – оживити простір і об’єднати людей.

Україна бере участь в проекті вперше про неї дізналися благодая патріотичного жовто-блакитного піаніно, на якому грали для мітингувальників. Його фото облетіли весь світ. Люк Дж

Джерело: eveningkiev.com