У Музеї історії міста Києва представлять просторову інсталяцію Антона Логова

1 Квітня 2014 20:49
www.istpravda.com.ua

www.istpravda.com.ua

З 2 до 29 квітня у Музеї історії міста Києва, за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7, експонуватиметься просторова інсталяція Антона Логова «Історія мистецтв». Відкриття заходу відбудеться 2 квітня о 18:30.

Організатори зауважують, що «Історія мистецтв» – це нова сучасна філософська просторова інсталяція, яка подає художньо осмислене бачення молодого автора шляху історії мистецтва.

Антон Логов із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Стипендіат арт-центру «Я Галерея». Після ряду соціально свідомих проектів, реалізованих здебільшого у співавторстві з іншими художниками, Антон Логов у 2011 році презентував в арт-центрі перший персональний проект під назвою «Адаптація», в якому повернувся до роботи в майстерні й теми авангарду. Того ж року художник взяв участь у кураторських проектах Олександра Соловйова «Незалежні» й «Космічна Одіссея 2011» (Мистецький Арсенал) та проекті Doctrine-light куратора Ольги Мілентій (в рамках Паралельної програми Венеціанської бієнале). У співпраці з Ігорем Яновичем – класиком українського абстрактного живопису – представив проект «Лоботомія» в арт-центрі «Я Галерея» у Києві. У рамках Паралельної програми Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва «ARSENALE 2012» відбувся ще один персональний проект художника «Geo», що досліджує землю як «частину геометрії у сучасному погляді на урбаністику та людську природу». Того ж 2012 року в арт-центрі «Я Галерея» у Дніпропетровську відбувся персональний проект художника «Синхронія», а наступного року – «Ребрендінг» в «Я Галерея» у Києві.

Акредитація представників засобів масової інформації за телефоном: 063-287-18-80 (Світлана).

Джерело: eveningkiev.com