У потягах “Київ- Сімферополь” зменшили кількість вагонів

8 Квітня 2014 19:01
tsn.ua

tsn.ua

Пасажирські поїзди у напрямку АР Крим та зворотно відправляються згідно з графіком руху на 2013 – 2014 роки. Жодного поїзда до півострова не було відмінено. Випадки затримки у русі поїздів викликані несанкціонованими перевірками поїздів силами так званої «самооборони» Криму, повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”

Зокрема, на станції Джанкой проводиться несанкціонований контроль пасажирських поїздів, що слідують на кримський півострів, а також вибірковий контроль у поїздах із Криму. Такі перевірки призводять до затримок поїздів у середньому на 15 – 50 хв.

По станціях Вадим, Херсон та Мелітополь прикордонний контроль поїздів, в обидва напрямки, проводиться Державною прикордонною службою України. Час затримки поїздів становить від 10 до 50 хв.

Загалом упродовж березня 2014 року у внутрішньому та міжнародному сполученні до Криму прибуло та відправилось 1094 пасажирських поїздів. Пасажирам було запропоновано до автономії та зворотно понад 464,1 тис. місць, з них викуплено – понад 344,6 тис. місць. За аналогічний період минулого року пасажирам було запропоновано 686,6 тис. місць, викуплено – понад 540,1 тис. місць.

У зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку скорочено схему поїзда № 146/145 Київ – Сімферополь до 12 вагонів (замість 18 вагонів), а також змінено періодичність його курсування. Із Києва поїзд відправляється через день по парних числах, із Сімферополя через день по непарних.

Також, зменшено до 14 вагонів схеми цілорічних щоденних поїздів № 12/11 Київ-Сімферополь (замість 21) та № 28/27 Київ-Севастополь (замість 18). Схему поїзда № 40/39 Севастополь-Київ зменшено до 12 вагонів (замість 18).

Нагадаємо, що для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця вже призначила додаткові поїзди та рейси із Києва до Івано-Франківська, Миколаєва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Кременчука, Полтави та з Харкова до Ужгорода.

На всі рейси додаткових поїздів відкритий попередній продаж квитків. Квитки можна придбати у залізничних касах та через онлайн-систему Укрзалізниці booking.uz.gov.ua.

Укрзалізниця постійно здійснює аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і призначає додаткові поїзди та збільшує кількість рейсів у найбільш популярних напрямках. Наразі Укрзалізниця працює над призначенням додаткових поїздів до травневих свят.

Джерело: eveningkiev.com