У столиці розпочнуть підготовку до пляжного сезону

14 Квітня 2014 16:26
obozrevatel.com

obozrevatel.com

До пляжного сезону цього року готуватимуть 11 міських централізованих пляжів. Також, за умов виконання комплексу заходів із благоустрою та відповідного облаштування, відпочинок з купанням буде дозволено на 14 об’єктах. Враховуючи прогнози Укргідромедцентру, підготуватися до початку купального сезону необхідно до 10-15 травня. Про це під час наради у голови КМДА Володимира Бондаренка доповів директор КП «Плесо» Павло Походій.

Він зауважив, що відповідно очікуваних прогнозів Укргідромедцентру, у період проходження весняного водопілля через київський створ річки Дніпро пройде у двічі менше води, ніж середньорічний обсяг, тому ніяких підтоплень або затоплень ні територій пляжів, ні споруд, ні заплавних зон в цьому році не очікується. Це дозволить скоротити витрати на заходи щодо запобігання епідемічним ускладненням.

Окрему увагу, під час наради, приділи питанню наявності балансоутримувачів столичних водойм. Наразі близько 200 об’єктів є без господарів. Саме тому Володимир Бондаренко дав доручення першому заступнику голови КМДА Богдану Дубасу забезпечити оперативне вирішення цього питання та протягом місця провести належний облік водойм з визначенням господарника.

Також, аби належним чином організувати безпеку на воді, голова КМДА доручив відповідним службам встановити інформаційні щити та попереджувальні знаки в місцях не передбачених для купання, постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу про правила поведінки на воді, регулярно проводити в школах та інших закладах освіти інформаційно-навчальну роботу щодо безпечної поведінки на воді. Відповідним службам Володимир Бондаренко доручив приділити особливу увагу прибережним зонам відпочинку з метою упорядкування їхнього санітарного стану та торгівельної діяльності поблизу них.

Крім того, очільник міськдержадміністрації ініціював створення літніх дитячих навчальних секцій з плавання на базі діючих спеціалізованих клубів за місцем проживання, гуртків та шкільних басейнів.

«У столиці на має бути безгоспних прибережних зон та водойм. Ми повинні сформувати чітку структуру їхнього підпорядкування. Адже це дозволить організувати безпеку на воді. Також слід постійно проводити рейди у місцях, заборонених для купання, особливу увагу звертати на дітей, які знаходяться без догляду дорослих», – зазначив Володимир Бондаренко.

Джерело: eveningkiev.com