4 квітня о 19:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України відкривається виставка до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «У нашім раї…». В експозиції будуть представлені твори таких художників, як Олександр Бабак, Анна Войтенко, Павло Маков, Віктор Марущенко, Анна Миронова, Станіслав Перфецький, Тіберій Сільваші, Анатоль Степаненко, Руслан Тремба за участі Володимира Воротньова. Дана виставка – концептуальний проект, головна ідея якого полягає у новому прочитанні Шевченкових поезій. Їхні образи та зміст не тільки не втратили значення для сучасної України, а й можуть стати поштовхом до глибоких роздумів над баченням майбутнього. Представлені у експозиції твори сучасного мистецтва (графіка, живопис, фотографія, відео) разом із текстами Шевченка утворюють напружене дискусійне поле, кожна ланка якого наповнена актуальністю сьогодення. Виставка триватиме до 30 квітня за адресою: вул. Щорса, 18-Д (станції метро «Палац «Україна», «Печерська»). Графік роботи: пн.-сб. з 10:00 до 20:00. Вхід вільний.
У столиці відкривається концептуальна виставка, присвячена творам Шевченка
4 Квітня 2014 09:16
Джерело:
eveningkiev.com


- 18 Червня
- 11:33 Україна скликає засідання Радбезу через ескалацію ракетного терору РФ
- 09:26 18 червня: це цікаво знати
- 17 Червня
- 17:38 У Києві почали облаштовувати Сквер пам’яті журналістів, які загинули під час війни
- 15:05 У Києві відкрили Хаб стійкого бізнесу — простір для підприємців та студентів
- 11:37 Вчора — Герой війни, сьогодні — ТЦКшник: військовий потужно звернувся до українців в мережі
- 09:28 17 червня: це цікаво знати
- 16 Червня
- 17:40 Процедура вивезення за кордон 17-річного військовозобовʼязаного: які документи потрібні
- 15:27 270-та місія на передову: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль передали допомогу бійцям на Донеччині і Харківщині
- 14:22 Сова полює у сутінках: ГУР у російсько-українській війні
- 12:36 Історія злочинів, варварства і мародерства московитів-росіян проти України: з нагоди 250-роковин руйнування Запорізької Січі
- 09:48 16 червня: це цікаво знати
- 15 Червня
- 16:40 Буданов привітав українців з Днем батька: “Сотні тисяч чоловіків щодня доводять готовність нести відповідальність за майбутнє”
- 13 Червня
- 17:15 У Києві попереджають: за зачинені укриття каратимуть жорсткіше
- 14:11 ЄС призначить спецпредставника з питань українців
- 13:20 У Вінниці розпочав роботу другий в Україні відкритий простір підрозділу ГУР МО «Артан»