У столиці здійснять реконструкцію тепломагістралі №6 на проспекті Перемоги

16 Квітня 2014 16:33
astana.gov.kz

astana.gov.kz

Згідно із розпорядженням КМДА, найближчим часом у столиці розпочнеться реконструкція тепломагістралі №6 СТ-1 на просп. Перемоги. Роботи виконуватимуть на ділянці від теплової камери 613/6 до ТК 613/10 та від теплової камери 613/15 до ТК 613/17. Реконструкцію здійснюватиме публічне акціонерне товариство «Київенерго».

Зокрема, передбачається часткове розриття перетину проїзної частини вулиці Галі Тимофєєвої з обмеженням руху транспорту (крім автомобілів спеціального призначення).

Серед пунктів, визначених розпорядженням, йдеться і про організацію руху транспорту на період виконання реконструкції. Відповідна схема буде розроблена і погоджена з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві.

Для того, аби організувати безпеку дорожнього руху, проїзду транспортних засобів спеціального призначення та руху пішоходів, будуть встановлені відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі у місцях виконання робіт, пішохідні містки, а також будуть огороджені місця роботи.

Окрім того, після завершення реконструкції покриття проїзної частини буде відновлене за типом існуючого. Тротуари відновлять на повну ширину фігурними елементами мощення та передадуть за актом комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району» м. Києва. Усі споживачі, теплопостачання яких здійснювала тепломагістраль, будуть підключені до теплопостачання від реконструйованої теплової магістралі.

Після виконання робіт усе майно буде передано до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ «Київенерго».

Відповідно до графіку, початок робіт із реконструкції запланований на квітень. Останній етап (благоустрій території) має завершитись у вересні поточного року.

Джерело: eveningkiev.com