Українець завоював “золото” на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

7 Квітня 2014 10:20
blog.i.ua

blog.i.ua

Титул чемпіона Європи з греко-римської боротьби у заключний день континентальної першості у місті Вантаа (Фінляндія) завоював українець Жан Беленюк.
Про це інформує офіційний сайт змагань.
Киянин здобув “золото” у ваговій категорії до 85 кг, здолавши у фіналі господаря борцівського килима Рамі Хієтаніємі.
Як повідомлялося, ще одну нагороду Україні приніс Олександр Шишман. Спортсмен з Донецька став бронзовим призером у вазі до 80 кг, поклавши на лопатки росіянина Бекхана Оздоєва.
У загальнокомандному заліку збірна України з греко-римської боротьби посіла 5 місце (32 очки). Першість виграли росіяни (54 очки). Далі у підсумковій таблиці йдуть команди Туреччини (46), Азербайджану (38) та Угорщини (35).
Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби в 2015 році проводитися не буде через включення виду спорту у програму перших Європейських ігор в Баку (Азербайджан).

Джерело: ukrinform.ua