Як запобігти крадіжці автомобільних коліс

1 Квітня 2014 12:50
www.gazeta.ua

www.gazeta.ua

Однією з найпоширеніших проблем, пов’язаних з автомобільними крадіжками, є крадіжка коліс. І хоч на дворі вже не лихі 90-і, злочинці все частіше зазіхають на дорогі литі диски і нову якісну гуму.

Як же захистити свої колеса від злодіїв? Декілька простих порад допоможуть вам зберегти автомобільні колеса:

1. Не скупіться. Привчіть себе вночі користуватися послугами тільки платної стоянки, так як більшість злочинів відбувається саме в темний час доби.

2. Паркуйтесь так, щоб позбавити можливості зловмисників зняти весь комплект коліс, тоді зявиться велика ймовірність того, що злодії взагалі відмовляться від намірів обікрасти вас. Місцем такої парковки можуть стати навіть загальнодоступні стоянки – потрібно лише поставити машину так, щоб з боку пасажира переднього ряду вона практично прилягала до стіни.

3. Скористайтеся сигналізацією з датчиком нахилу, вона обов’язково спрацює, якщо злодії будуть намагатися відкрутити ваші колеса за допомогою домкрата.

4. Не нехтуйте основним способом захисту від крадіжки коліс – так званими “секретками”. Так називають спеціальні болти, конфігурація голівки у яких специфічна, внаслідок чого зловмисникам, в теорії, необхідний спеціальний ключ, який навряд є у злодія. Однак, треба враховувати, що багато злодіїв легко справляються з цим, збиваючи такі спеціальні болти каменем, тим не менш, цей спосіб вважається ефективним.

Джерело: Газета.ua